Главная
Авиамодели
Автомодели
Судомодели
Новости События Статьи Обзоры Форум Блоги Фото Клубы Площадки Витрина Ссылки Контакты О НАС



Свежие темы из форума
Загрузка ...

Популярные блоги
Загрузка ...

Наши друзья
iCAR - Виртуальный клуб автолюбителей
Мегаспорт
Научно-популярный журнал Моделіст
магия вязания
Лошади
Потрібна допомога
20:13 20/02/2009

Календарь Авиамодельных Соревнований в Украине - 2009

Автор: modelka

№№
пп

Назва заходу

Місце
проведення




Терміни
проведення

Три-
валість
(днів)

1

2

3

4

5

АВІАМОДЕЛЬНИЙ та РАКЕТОМОДЕЛЬНИЙ СПОРТ







Чемпіонат України з моделей ракет спортсмени та юнаки – (S4А, S6А, S7, S8E/P, S9А)

м.Ніжін
Чернігівської

15 – 18.05

4







Чемпіонат України з мікромоделей спортсмени та юнаки – (F-1D)

м.Марганець
Дн-петр-ської

01 - 04.05

4







Чемпіонат України з вільнолітаючих моделей спортсмени та юнаки – (F-1A, B, C, G, H, Р)

м.Рівне

12 – 15.06

6







Чемпіонат України з кордових моделей спортсмени та юнаки – (F-2A, B, C, D & F-4B)

м.Київ

25 – 29.06

5







Чемпіонат України з радіокерованих моделей


(F-3D-6,5; -3,5; -2,5)
(F-3J & F-5J)
(F-3A, C & F-4C)
(F-3К) – 2-й єтап Кубку «Циклон»





м.Луганськ
м. Чернігів
м.Киів
м.Київ




03 – 06.07
17 –20.07
4 – 7.09
31.07 – 3.08




4
4
4
3







Кубок ТСО України – етап Кубку України з радіокерованих моделей – ( F-3A)

м.Луганськ

01.05 – 4.05

4







Кубок ТСО України – етап Кубку України з моделей ракет (S4А, S6А, S7, S8E/P, S9А)

м.Шостка
Сумської

24 – 27.07











Кубок ТСО України – етап Кубку України з радіокерованих моделей - (F-3D-6,5; -3,5; -2,5)

м.Харків




29.05 – 1.06

4







Кубок ТСО України – етап Кубку України з мікромоделей – (F-1D)

м.Марганець
Дн-петр-ської

05 – 08.06

4







Кубок TCO України – етап Кубку України з кордових моделей - (F-2D)

м.Жовква
Львівської

14 – 17.08

4







Кубок ТСО України – етап Кубку України з радіокерованих моделей - (F-3J, F5J)

м.Харків




4 – 7.09











Кубок TCO України (відкритий) – етап Кубку України з кордових моделей – (F-2A, B, C & F-4B)

м.Київ

25 – 28.09

4







Кубок ТСО України – етап Кубку України з вільнолітаючих моделей – (F-1A, B, C, G, H, Р)

м.Коктебель
АР Крим

17 – 21.09

5







“Кубок Змієва” – етап Кубку світу, з вільнолітаючих моделей

м.Харків

14 – 17.08

3







“Кубок Києва”– етап Кубку світу, з кордових моделей

м.Київ

22 – 25.05

4







“Кубок Янгеля” – етап Кубку світу, з моделей ракет

м.Дн-пет-вськ

26 – 29.06

4







“Кубок Антонова” – етап Кубку світу, з вільнолітаючих моделей

м.Київ

10 – 13.07

6







Кубок “Імпульс” – етап Кубку світу, з моделей ракет

м.Шостка
Сумської

24 – 27.07

4







“Кубок Дніпра” – етап Кубку світу з кордових моделей повітряного бою – (F2D)

м.Ново-московськ

01 – 5.10

5







Фестиваль гірських планерів «Весняний циклон»

м.Київ

18 – 20.04











“Кубок захисників Вітчизни” – етап Кубку України з кордових моделей повітряного бою – (F-2D)

м.Київ

20 – 23.02

4







“Кубок Таврії” – етап Кубку України з кордових моделей - (F-2D)

м.Симферопіль

17 – 20.04

3







“Кубок чемпіонів” – Кубок пам’яті Бельмана – етап Кубку України з кордових моделей – (F2A,B,C)

м.Харків

24 – 27.04

4







«Кубок Одеси» з радіокерованих моделей – (F3D)

м. Одеса

24 – 27.04











“Кубок ім.9-ї Гвардійської авіа дивізії ” – етап Кубку України з радіокерованих моделей – (F-3А,C)

м.Маріуполь
Донецької

24 – 27.04

4







Відкрита “Першість Кривого Рогу” серед учнівської молоді з кордових моделей - (F-2A, B, C & F-4B)

м.Кривий Ріг
Дн-петр-ської

27 – 30.04

4







Кубок “Сніжинка” – етап Кубку України з мікромоделей - (F-1D)

м.Марганець
Дн-петр-ської

01 – 04.05

4

1

2

3

4

5







Кубок “Вільга” F-3J – етап Кубку України з радіокерованих моделей - (F-3J,K & F-5J)

м.Харків

8 – 11.05

4







«Кубок Донбасу» - етап Кубку України з кордових моделей – (F2A,B,C)

м. Алчевськ

15 – 18.05











«Кубок Острякова» з радіокерованих моделей R/С бій

Севастопіль

15 – 18.05











“Кубок Чернігівщини” – етап Кубку України з радіокерованих моделей - (F-3J & F-5J)

м.Чернігів




22 – 24.05

3







“Кубок Донбасу” – етап Кубку України з вільнолітаючих моделей –
(F-1А,В,CG,H,P)

м.Луганськ

22 – 25.05

4







Кубок Можайского – етап Кубку Європи з радіокерованих моделей R/C бій

м. Вінниця

5 – 8.06











Кубок «Циклон» 1-й етап Кубку з радіокерованих моделей -(F3K)

м. Кіїв

6 – 8.06







R



«Кубок Харківа» - етап Кубку України з кордових моделей F2D

м.Харків

12 – 15.06











Відкритий «Кубок Севастополя» з радіокерованих моделей (F3J)

м.Севастопіль

12 – 15.06







A



Фестивапь «Електрошок» з радіокерованих єлектромоделей

м. Кіїв

21 – 28.06











«Кубок Аєрос» - етап Кубку України з радіокерованих моделей – (F3J, F5J)

м. Кіїв, Мотижин

21 – 28.08

4







“Кубок майстрів” – етап Кубку України з радіокерованих моделей - (F-3А, С)

м.Київ
«Бузова»

10 – 13.07

4







«Кубок Хелі Шоу» - з радіокерованих моделей F3С

Київ, «Бузова»

17 – 20.07











“Кубок Приазов’я” – етап Кубку України з радіокерованих моделей - (F- 3A ,С,D & R/C бій)

м.Маріуполь
Донецької

28 – 31.08

4







«Кубок Крима» з радіокерованих моделей – (F-3F )

м.Коктебель
АР Крим

11 – 14.09

4



К



Кубок «Циклон» - 3-й етап Кубку з радіокерованих моделей (F3K) «Золота осінь»

м. Кіїв

19 – 21.09











Кубок Ловягина – етап Кубку України з кордових моделей F2B

м. Кіїв

25 – 28.09











«Кубок Крима» з радіокерованих моделей – (R/C бій )

м.Коктебель

25 – 28.09











“ Кубок Харьківський Федерації” – етап Кубку України з радіокерованих моделей – (F-3К, F-5J)

м.Харків

03 – 05.10

2







Кубок «Закриття сезону» - етап Кубку України з моделей ракет - (S 8E/P)

м.Шостка
Сумської обл.

23 – 26.10

3







Фестиваль гірських планерів «Осінній циклон»

м.Київ

10 – 12.10





Участь збірної команди України в міжнародних змаганнях











Чемпіонат Європи з кордових моделей

Сербія

26.07 – 3.08

8







Чемпіонат Європи з радіокерованих моделей планерів (термік)

Польща

27.06 – 6.07

8







Чемпіонат світу з вільнолітаючих моделей

Хорватія

31.08 – 6.09











Чемпіонат світу з радіокерованих пілотажних моделей

Португалія

21 – 29.08

8







Чемпіонат Європи з мікромоделей

Сербія

06 – 11.10

6







Чемпіонат світу з р/керованих гоночних моделей

Нiмеччіна

20 – 26.07

6







Чемпіонат Європи з моделей копій літаків

Норвегія

26.07 – 2.08

10







Чемпіонат Європи серед юніорів з вільно літаючих моделей

Румунія

01 – 07.08

6







Чемпіонат Європи з моделей ракет

Сербія

22 – 29.08

7

НТЗ

1.

НТЗ збірної команди України з кордових моделей

м. Київ

16 – 23.07

10

2.

НТЗ збірної команди України з вільнолітаючих моделей

м. Київ

серпень

10

3.

НТЗ збірної команди України з мікромоделей

м. Донецьк

10 – 14.07

10

4.

НТЗ збірної команди України з моделей ракет

м. Київ

14 – 20.08

10

5.

НТЗ збірної команди України з вільнолітаючих моделей серед юніорів

м. Київ

22 – 28.07

10

6.

НТЗ збірної команди України з р/керованих моделей F3D

м.Луганськ

05 – 10.07

10








19/09/201204:02Ozan
A simple and itnlleigent point, well made. Thanks!

18/09/201202:30Siamin
Thanks for sharing. What a pealurse to read!








Архив новостей:

Самальот Фест 3 в Государственном Музее Авиации.
Налетай, подешевело.
Киеве пройдет финал Чемпионата Украины радиоуправляемых моделей в классе «Дрифт»
«HOBBY-U 2013 Christmas» 14-15 декабря.
Фестиваль мужских хобби «Мужские игрушки»
Настоящий праздник моделизма.
АЭРОШОУ РАДИОУПРАВЛЯЕМЫХ САМОЛЕТОВ
Кубок Украины 2011 в классе F-3A
«АЭРОШОК»
Призы весеннего «Кубок Моделки» 8 и 14-15 мая 2011 года
Моделизм украшает нашу жизнь?
8-м фестиваль радио управляемых авиамоделей с электродвигателем «ЭЛЕКТРО-ШОК»
Результаты Весеннего этапа "Кубка Моделки 2010".
Кубок моделки - положение по воздушному бою.
"Кубок Моделки-2010" (весенний этап).
Украинские чемпионы мира по водно-моторному спорту получили награды в Монако.
Журнал Моделист – 5 лет вместе.
Чемпионат Украины по радиоуправляемым моделям.
2 августа 2009 г., завершился чемпионат Украины по радиоуправляемым метательным планерам F3K.
FAI-F3C World Championship, Muncie USA, 2-12 Aug 2009,
Последние публикации






Витрина магазинов

Rambler's Top100
Powered by Valdemar Fishmen